OKS Tartan City - strona nieoficjalna

Najlepszy zawodnik minionego sezonu, to?

Najlepszy zawodnik OKSu.?

Zwycięstwo w upale :)

• autor: zajenc94, 2013-07-26 14:26

Największym wydarzeniem dnia było spotkanie pomiędzy OKSem, a Koroną Ciechanów.

Mecz rozegraliśmy w bardzo upalny dzień przy czym grało się naprawdę ciężko ale nie Stanęło to nam na drodze po 3 punkty o których Korona mogła tylko pomarzyć.

W spotkaniu szansę na bramce dostał nasz młody wilk Kuba Tokarski ( Mohamed), który popisał się kilkoma niezwykłymi paradami broniącymi nasz zespół przed utratą bramek. Pokazał się z najlepszej strony i w przyszłych spotkaniach będzie otrzymywał jeszcze więcej szans na wykazanie umiejętności.

Wygraną możemy zawdzięczać także świetnie zgranej linii obrony, która przecinała wszystkie groźne podania i wrzutki, a także często podłączali się do akcji ofensywnych co zaowocowało zwycięstwem 11:6

Najmocniejszą mobilizacją dla nas była jednak atrakcyjna zagorzała fanka OKSu i jednocześnie dobra znajoma naszego świeżo zatrudnionego masażysty Kubusia Mruczusia,.

Cały zespół wysyła także pozdrowienia do naszego byłego bardzo dobrze grającego piłkarza Adama Mirzejewskiego i życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia i ponownego zawitania na boisko :)

autor: ~Patryk Milik 2013-07-26 15:02:46

avatar Adaś wracaj na tartan! :)

autor: ~CHUJ 2013-07-26 21:59:32

avatar OJEBANE XD

autor: ~Radziu 2013-07-26 22:00:10

avatar Śmiechłem z tego

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

OKS TARTAN - Fc Racuchy
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

OKS Tartan! 11:8 Fc Pierdziochy
2013-07-29, 16:30:00