OKS Tartan City - strona nieoficjalna

Najlepszy zawodnik minionego sezonu, to?

Najlepszy zawodnik OKSu.?

Derby dla Naas.!!!

• autor: zajenc94, 2012-05-03 14:15

W dzisiejszym dniu rozegraliśmy drugie rewanżowe spotkanie z zespołem Fc Racuchy.

Mecz był od pierwszej minuty bardzo nerwowy ponieważ goście od początku nas przycisnęli i bardzo szybko straciliśmy 4 bramki. Jeszcze przed przerwą bramkę z naszej strony dorzucił napastnik B. Zając i padła także bramka samobójcza na naszą korzyść.

Podczas przerwy w szatni trenejro P. Purzycki jeszcze bardziej nas zmobilizował, abyśmy w drugiej połowie przynajmniej wyrównali wynik.

Drugą połowę zaczęliśmy z dużym zaangażowaniem zagraliśmy wysokim presingeim i to się opłaciło. Dwie bramki dla nas dorzucili B.Zając i K. Bielas i tym akcentem wyrównaliśmy. Na krótkie prowadzenie wyszliśmy po bramce nowo pozyskanego wspaniałego pomocnika Patryka Matusiaka ale po chwili rywale odpowiedzieli wyrównującą bramką. Spotkanie zakończyło się remisem 5:5 co oznaczało dogrywkę.

W dogrywce graliśmy piłką na tzw. "Lachę" aby spróbować strzelić bramkę i uniknąć rzutów karnych. I wreszcie na samym końcu dogrywki po dobrym podaniu K. Staniszewskiego, B. Zając zaliczył decydującą bramkę.

Derby Śmiecina zakończyły się wynikiem 6:5 dla nas.

autor: ~purzyk 2012-05-03 14:49:16

avatar po 90min 4:4 bylo :D

autor: Matus14 2012-05-04 17:40:17

Profil Matus14 w Futbolowo wspaniałego haha

autor: ~Tomek 2012-05-04 18:48:20

avatar Ja - napastnik drużyny FC Racuchy odnioslem kontuzję xd podeślę Wam zdjęcia jak sam dostanę.

autor: ~purzyk 2012-05-04 19:16:41

avatar że przegrales to juz nie gadaj ze kontuzja :D mnie tez wszytko napierdalalo alenic nie gadam

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

OKS TARTAN - Fc Racuchy
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

OKS Tartan! 11:8 Fc Pierdziochy
2013-07-29, 16:30:00